خانه / علمی / نمایشگاه بین المللی سنگ ، معادن و تجهیزات

نمایشگاه بین المللی سنگ ، معادن و تجهیزات

برگزاري متفاوت نمايشگاه بین المللی سنگ ، معادن و تجهیزات دراستان اصفهان با حضور بيش از ۳۰ شركت خارجي
برگزاری همایش “سنگ و چالش های صادراتی” از ساعت ۸ صبح روز ۲۵ اردیبهشت ماه در محل اتاق بازرگانی اصفهان با حضور اعضای کمیسیون های مربوطه، اقتصاد دانان برجسته و اساتید دانشگاه و برگزاری جلسه هم اندیشی بین مهمانان و مشارکت کنندگان خارجی نمایشگاه سنگ در ساعت ۱۵:۳۰ روز ۲۵ اردیبهشت در سالن همایش های محل نمایشگاه های استان، از جمله برنامه های جانبی این رویداد بود.

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته با حضور ۱۱۰ شرکت مطرح داخلی و خارجی در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان – پل شهرستان برگزار  شد.

به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، در این دوره از نمایشگاه که از ۲۵ تا ۲۸ اردیبهشت ماه برگزار شد، چهار سالن نمایشگاهی شامل ۹۰۰۰ مترمربع فضای سرپوشیده و باز، میزبان مشارکت کنندگانی از استان های مرکزی، فارس، خراسان رضوی، تهران و اصفهان خواهد بود. همچنین ۳۰ شرکت از کشورهای چین، ایتالیا، اسپانیا و پرتغال در این نمایشگاه حضور داشتند .

شرکت کنندگان داخلی، در زمینه انواع سنگ های فرآوری شده ساختمانی، صادراتی، عمرانی، تزیینی، تجهیزات و ماشین آلات، ابزار آلات سنگبری و فرآوری، معادن سنگ و تکنولوژی استخراج، تجهیزات و ماشین آلات سنگبری، خدمات و صنایع وابسته (حمل و نقل، لوازم و قطعات یدکی، تعمیر و نگهداری تجهیزات و ماشین آلات وابسته) فعالیت داشتند. مراکز علمی و تحقیقاتی، انجمن ها، نشریات تخصصی و مراکز بازرگانی نیز از دیگر شرکت کنندگان این نمایشگاه بودند. شرکت کنندگان خارجی نیز در زمینه انواع سنگ های طبیعی و مصنوعی، ابزار برش، صیقل، رزین، پولیش و تجهیزات مرتبط حضور داشتند.

افزایش متراژ شرکت های خارجی نسبت به سال های گذشته و حضور مستقیم چندین دانشگاه از جمله دانشگاه صنعتی اصفهان از نقاط قوت این دوره بود.

همچنین برگزاری همایش “سنگ و چالش های صادراتی” از ساعت ۸ صبح روز ۲۵ اردیبهشت ماه در محل اتاق بازرگانی اصفهان با حضور اعضای کمیسیون های مربوطه، اقتصاد دانان برجسته و اساتید دانشگاه و برگزاری جلسه هم اندیشی بین مهمانان و مشارکت کنندگان خارجی نمایشگاه سنگ در ساعت ۱۵:۳۰ روز ۲۵ اردیبهشت در سالن همایش های محل نمایشگاه های استان، از جمله برنامه های جانبی این رویداد بود.

 

 

نمایشگاه بین المللی سنگ ، معادن و تجهیزات
امتیاز این مطلب از نظر شما.

درباره‌ی صدیقه علیزاده

عضو شورای مرکزی بنیاد قلم سبز فارغ التحصیل رشته مهندسی معدن گرایش اکتشاف

حتما ببینید

فن بیان چیست؟

فن بیان در حقیقت همان توان سخن‌گفتن (در هر شرایط و زمان) است. زمانی که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از فروشگاه آنلاین قلم سبز محصولات ناب و با کیفیت بخرید کلیک کنید رد کردن