خانه / ورزشی / رویارویی تیم منتخب مهاجرین افغانستانی تهران با منتخب هنرمندان ایران

رویارویی تیم منتخب مهاجرین افغانستانی تهران با منتخب هنرمندان ایران

⭕️ جمعه ۲۸ میزان؛ رویارویی تیم منتخب مهاجرین افغانستانی تهران با منتخب هنرمندان ایران

? قرار است یک مسابقه فوتبال میان تیم های منتخب مهاجرین استان تهران و منتخب هنرمندان جمهوری اسلامی ایران، روز جمعه آینده(۲۸ میزان) در ورزشگاه تختی تهران برگزار شود.

?خانم میترا قدیمی، معاون اداره امور اتباع و مهاجرین خارجی استان تهران، امروز(یک شنبه) در یک نشست خبری در تهران، پیش بینی کرد که حدود ۲۳ هزار نفر برای بازدید این بازی به ورزشگاه تختی تهران مراجعه کنند.

? این مسابقه به صورت زنده و از ساعت چهار بعد از ظهر روز جمعه ۲۸ میزان، از شبکه ورزش صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش خواهد شد.

? این در حالی است که با هماهنگی مسئولین اداره کل اموراتباع و مهاجرین خارجی وزارت داخله/ کشور ایران و همچنین اداره اتباع استان تهران، در کنار مسئولین افغانستانی تیم منتخب مهاجرین تهران(آقای علی پهلوان زاده، مدیر تیم منتخب مهاجرین و رییس هیأت فوتبال مهاجرین استان تهران و آقای نجیب الله اکبری، سرپرست تیم منتخب مهاجرین و رییس اجرایی هیأت فوتبال مهاجرین استان تهران)، علی نظری جویباری، قائم مقام پیشین باشگاه فوتبال استقلال تهران سرپرستی این تیم و آقای حسن روشن، از پیش کسوتان فوتبال باشگاه استقلال تهران و از اسطوره های فوتبال ایران، سرمربی گری تیم منتخب مهاجرین استان تهران را به عهده دارند.

? فرهاد امیریان، مربی سابق تیم ملی نابینایان جمهوری اسلامی ایران که به مدت سه سال در خدمت بچه های مهاجر است گفت: “خیلی خوشحالم که با این بچه ها کار می کنم، واقعا بچه های با استعدادی هستند، در این بچه ها استعدادهای فوق العاده ای است. یکی دو تا از این بچه های مهاجر در تهران اکنون در لیگ دو فوتبال آلمان بازی می کنند”.

? این در حالی است که به گفته حجت‌الاسلام والمسلمین محمد صالحی، معاون مدیرکل اموراتباع و مهاجرین خارجی وزارت داخله/ کشور ایران، از زمان دولت جدید افغانستان تاکنون، ۵۰ ورزشکار درجه یک پناهجو در ۱۰ رشته ورزشی در اختیار افغانستان قرار گرفته که در رشته های مختلف و در تیم های ملی بازی می کنند.

رویارویی تیم منتخب مهاجرین افغانستانی تهران با منتخب هنرمندان ایران
۴٫۵ (۹۰%) ۲ votes

درباره‌ی مبارکه محمدی

حتما ببینید

از علی خاوری قهرمان مسابقات ملی سوئیدن چه میدانید؟

بخش ورزشی قلم سبز- علی خاوری میهمان یکی از سلسله گفتگوی های ویژه با افراد موفق …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از فروشگاه آنلاین قلم سبز محصولات ناب و با کیفیت بخرید کلیک کنید رد کردن